DOBRZE BYŁO POWRÓCIĆ

NA BUSWORLD!

Targi Busworld w Brukseli to niezwykłe i zapewne najważniejsze w Europie wydarzenie dla branży autobusowej. Tegoroczna impreza była o tyle wyjątkowa, że odbyła się po czterech latach przerwy. Te kilka lat przerwy pokazało wyraźnie, jak szybko zmienia się transportu publiczny. W tym roku to autobusy wodorowe i elektryczne były na pierwszym planie, nie pozostawiając wątpliwości, jaka jest przyszłość komunikacji miejskiej.

eventy
Data publikacji: 20 października, 2023

W Solarisie odgrywamy kluczową rolę w tej dynamicznej transformacji. Sukcesywnie rozszerzamy nasze portfolio pojazdów zeroemisyjnych, inwestujemy w technologie baterii i wodoru oraz w rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo kierowców i pasażerów.

Dwa bezemisyjne modele

Targi Busworld 2023 były dla naszej firmy doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć i innowacji w dziedzinie autobusów zeroemisyjnych.

CEO Javier Iriarte i CTO Dariusz Michalak zaprezentowali najnowsze osiągnięcia firmy na konferencji prasowej.

OBEJRZYJ KONFERENCJĘ PRASOWĄ

Zaprezentowaliśmy dwa autobusy: z napędem wodorowym i bateryjnym. Oba Solarisy nie emitują żadnych spalin, oparte są na nowych konstrukcjach napędowych i wyróżniają się imponującymi zasięgami.

SOLARIS URBINO 18 ELECTRIC

Ten autobus bateryjny, który oferuje zasięg nawet 600 km dzięki zaawansowanym bateriom Solaris High Energy i nowej architekturze układu napędowego.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O POJEŹDZIE

SOLARIS URBINO 18 HYDROGEN

Autobus z zaawansowaną technologią wodorową, który również osiąga 600 km na jednym tankowaniu wodorem.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O POJEŹDZIE

#SolarisTalks - platforma do rozmów o przyszłości transportu miejskiego

Podczas Targów Busworld 2023 zorganizowaliśmy także serię prezentacji #SolarisTalks. Wydarzenie to stanowi platformę do wartościowych rozmów o przyszłości transportu miejskiego i zrównoważonych rozwiązań i jest przez naszą firmę organizowane już od czterech lat.

W tegorocznej edycji nasi eksperci omawiali najnowsze osiągnięcia w dziedzinie baterii, kompleksowe rozwiązania sprzedażowe i posprzedażowe w obszarze autobusów wodorowych oraz sposoby zarządzania obsługą floty dla operatorów transportu miejskiego.

PAWEŁ SWOBODA
Najnowsze osiągnięcia w rozwoju baterii Solaris 

OBEJRZYJ PREZENTACJĘ

OLIVIER MICHARD
Kształtowanie kompleksowych rozwiązań sprzedażowych i posprzedażowych w obszarze autobusów wodorowych 

 JAKUB JÓŹWIAK, MICHAŁ OSTACHOWSKI
Droga do wydajnej obsługi floty autobusowej 

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI

i że wspólnie możemy tworzyć lepszy transport publiczny.

Najnowsze artykuły