GRAMY

Z WOŚP

Wylicytuj zwiedzanie fabryki
w Bolechowie!

Solaris Bus & Coach wspiera 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając na licytację możliwość zwiedzania fabryki autobusów i głównej siedziby firmy w Bolechowie pod Poznaniem. Licytacja trwa do 7 lutego 2024 roku.

ESG
Data publikacji: 23 stycznia, 2024

Nasza firma odpowiedziała na apel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem „Tu wszystko gra! OK!”. Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych. Zdecydowaliśmy wystawić na aukcję możliwość zwiedzania naszej fabryki autobusów i trolejbusów, będącej główną siedzibą firmy znajdującej się w Bolechowie pod Poznaniem.

Licytacja trwa do 7 lutego 2024 roku do godziny 12:00. Cały dochód z aukcji zasili konto 32. Finału WOŚP.

Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość poznania procesu produkcji autobusów marki, od etapu zabudowy szkieletów, aż do wyjazdu z hali produkcyjnej w stanie gotowym do odbioru przez klientów. W programie zwiedzania, poza halą produkcyjną, będzie także wizyta w Solaris Charging Park – jednej z najnowocześniejszych w Europie stacji ładowania autobusów bateryjnych, która znajduje się na terenie zakładu.

Warunki aukcji

  • W aukcji mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
  • Liczba osób, które mogą brać udział w zwiedzaniu: zwycięzca / zwyciężczyni aukcji wraz z pełnoletnią osobą towarzyszącą + dzieci zwycięzcy / zwyciężczyni aukcji (dzieci od 15. roku życia).
  • Termin realizacji: do końca czerwca 2024 roku.
  • Solaris zapewnia transport z Poznania do siedziby w Bolechowie (oraz powrót do Poznania), a po zwiedzaniu obiad w firmowej kantynie.
Powrót do listy artykułów

Najnowsze artykuły

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz biuletyn na LinkedIn